Treniruoklių salė

Sporto Klubo treniruoklių salė yra labai gerai suplanuota – treniruoklių salės zona atskirta nuo kardio treniruoklių zonos. Salėje įdiegta ventiliacijos bei kondicionavimo sistema.

Treniruoklių salėje treniruoklius pagamino garsiausios Europos ir JAV firmos. Sporto inventorių parinko Karlas Brocheris – vienas garsiausių pasaulio biomechanikų. Darbui su klientais naudojamos naujos metodikos – treniruočių programos bus sudaromos bendradarbiaujant profesionaliems treneriams. 

Salėje visada yra profesionalūs instruktoriai, kurie atsakys į visus Jūsų klausimus ir praves įvadinę treniruotę prieš pradedant rimtą treniravimo procesą. Taip pat, treneriai praves Jums individualią treniruotę, padės pasirinkti Jums tinkamą ritmą ir pratimus. Jeigu Jus turite problemų su sveikata, yra galimybė praeiti reabilitacinę treniruotę su sertifikuotu instruktoriumi. 

Patyrę profesionalūs treneriai Jums pageidaujant praveda Individualias treniruotes, kurios duoda didžiausią naudą. Treniruotė trunka 1 val. su nuolatine trenerio priežiūra. Pagal Jūsų sveikatos, fizinę būklę bei norus sudaroma individuali treniruočių programa, su kuria Jūs galėsite sportuoti savarankiškai iki 2-3 mėn. Prieš apsisprendžiant, ar verta imti individualią treniruotę su treneriu, pagalvokite, kad nei vienas sportininkas, norintis pasiekti gerų rezultatų, neapsieina be savo trenerio. Todėl Jūs , norėdami gauti gerus rezultatus, galite tai padaryti su personaliniu treneriu.  Patyręs instruktorius ne tik stebės pratimų atlikimo teisingumą, bet ir laiku pakeis treniruočių programą, tuo pačiu neduos Jums sustoti ties gautais rezultatais. Treneris reguliuos Jūsų  fizinį apkrovimą, taip pat sudarys mitybos grafiką ir režimą. Tokia treniruotė yra efektyviausia, nes su trenerio kontrole ir priežiūra, žmogus įgauna pasitikėjimą savimi – tai būtent tai, ko trūksta, sportuojant asmeniškai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *