MAMA plius

Nuo rugsėjo mėnesio renkama grupė “MAMA plius” aerobikos užsiemimams mamoms su vaikučiais iki 1 metų pas trėnerę Ramunę.

Sportuoti su kūdikiu linksma, smagu ir sveika. “Į programą įtraukti kardiovaskuliariniai, jėgos, lankstumo ir tempimo pratimai. Užsiėmimai padeda atgauti energiją, pasitikėjimą savimi, sugrąžinti prieš nėštumą buvusį svorį ir figūrą”, – sako vienintelės Lietuvoje programos, skirtos mamoms ir mažyliams, trenerė Ramunė Supranavičienė. Užsiėmimo, trunkančio 45 min., metu yra atliekami pratimai viršutiniams šlaunų raumenims stiprinti, sėdmenims, šlaunims stangrinti, nugaros ir pilvo raumenims stiprinti. Treniruojami nugaros apačios raumenys, stiprinamas pilvo presas ir įstrižiniai pilvo raumenys.Toks sportas naudingas ne tik mamai, bet ir malonus užsiėmimas mažyliui. Be to, sportuodama kartu su savo mažyliu, mama rodo jam puikų sveikos gyvensenos pavyzdį. Tai dar viena priežastis, kodėl treniruotės turėtų tapti neatskiriama moters kasdieninio gyvenimo dalis.

Programa “Mama plius” ne tik padės sustiprėti ir atgauti po gimdymo prarastas kūno formas, bet tai ir puiki proga prasiblaškyti, išeiti iš namų, susirasti draugių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *