Apie klubą

Modernus  ir šiuolaikiškas  sporto klubas „Victoria Gym“ išsiskiria naujomis architektūrinėmis formomis ir spalvomis. Nauji architektūriniai sprendimai įdiegti ne tik pastato išorėje, bet ir viduje. Iš tolo į akis krenta išskirtinė spalva ir pavadinimas, kuris įpareigojo sukurti tokį naujos kartos sporto klubą, kuris išsiskirtų iš kitų sporto klubų.
    „Victoria Gym“ skiriasi savo išskirtiniu dizainu, spalvomis ir patalpų erdvėje išdėstymu. Klubas buvo kuriamas įvertinus įvairių sporto klubų privalumus ir trūkumus, bei pasinaudojus labiausiai išsivysčiusių šalių (Belgijos, Anglijos, Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos ir kt.) patirtimi. Klubo spalvinguose  persirengimo kambariuose ir dušuose įrengta oro kondicionavimo technika, baseine įdiegta mikroklimato palaikymo sistema ir moderni vandens valymo technologija. Pirčių kompleksas  susidedantis iš trijų pirčių talpina iki 60 žmonių, o nestandartinėje masažo vonioje vienu metu gali mėgautis net iki 30 žmonių.
    „Victoria Gym“ pasididžiavimas – geriausia Respublikoje treniruoklių salė. Šiuos treniruoklius pagamino garsiausios Europos ir JAV firmos tokios kaip  gym 80 ; TRUE; IVANKO. Sporto inventorių parinko Karlas Brocheris – vienas garsiausių pasaulio biomechanikų. Darbui su klientais naudojamos naujos metodikos – treniruočių programos bus sudaromos bendradarbiaujant profesionaliems treneriams ir medicinos specialistams.
    „Victoria Gym“ yra gyvenamųjų namų kvartalo su visa infrastruktūra dalis. Maloniai kviečiame visus apsilankyti ir tapti klubo nariais! Mes rūpinamės Jūsų sveikata, grožiu ir gera nuotaika!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *